Титульна » Спеціальні послуги » Юридична консультація

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ Юридична компанія „Закон Перемоги” пропонує надання усних та/або письмових індивідуальних консультацій з різноманітних правових питань, які готуються нашими адвокатами та юристами спеціально для Вас з урахуванням усіх обставин справи та попереднього вивчення наявних документів.
Ваша проблема буде ґрунтовно досліджена професійними спеціалістами, які мають значний практичний досвід у відповідній галузі права. За наслідками аналізу всіх обставин Вам буде надана зрозуміла консультація з проблемного питання з посиланням на норми діючого українського законодавства.
Якщо нам недостатньо інформації або питання вимагає уточнення будь-яких даних, Вам буде запропоновано додатково надати необхідну інформацію або документи, за результатами аналізу яких буде надана розгорнута відповідь з врахуванням усіх обставин.
У випадку виникнення будь-яких питань щодо змісту консультації ми надамо Вам всі необхідні додаткові відповіді та пояснення безкоштовно та в найкоротший строк.
Для Вашої зручності пропонуємо декілька способів надання консультації (онлайн, по телефону або в офісі) та форм її оплати. Усі питання Ви завжди можете узгодити за телефоном (044) 529 51 76 або по електронній пошті [email protected].
Після отримання від Вас запиту на консультацію в залежності від обраного способу її надання Ви попередньо оплачуєте її вартість або узгоджуєте з нами дату та час візиту для надання консультації в офісі компанії.
Ми гарантуємо найвищу якість послуг.

 

ОНЛАЙН консультація надається у формі письмової відповіді на Ваше запитання. Запитання ставляться шляхом направлення запиту на електронну пошту нашої Компанії, який попередньо обробляється нашим працівником в аспекті з’ясування наявності у нас спеціалістів в необхідній Вам галузі права. Після цього з Вами зв’язуються за вказаними контактами та підтверджують можливість підготовки консультації, а також пропонують за Вашим бажанням надіслати нам на електронну пошту копії наявних у Вас документів, що дозволить надати більш розгорнуту відповідь. Крім того, Вам одразу ж повідомляють вартість консультації, яку необхідно попередньо оплатити. 
Вартість консультації залежить від її складності та становить від 400 до 800 гривень.
Після оплати послуги Ви отримуєте письмову консультацію на Вашу електронну адресу протягом доби з моменту оплати (або в інший строк, за попередньою домовленістю сторін). 

ТЕЛЕФОННА консультація надається в усній формі шляхом роз’яснення Клієнту необхідних правових питань. Даний спосіб надання консультації буде корисним для осіб, які потребують роз’яснень з загальних юридичних питань та, наприклад, не мають доступу до Інтернету або надають перевагу саме такому способу спілкування з суб’єктивних причин. Для цього Вам необхідно зателефонувати до нас в офіс за телефоном (044) 529 51 76 та викласти Ваше питання нашому співробітнику. Після цього з Вами узгодять час наступної телефонної розмови щодо надання консультації. Цей час необхідний для аналізу Вашої проблеми з врахуванням норм законодавства та підготовки відповідної розгорнутої відповіді на Ваше запитання, а також для попередньої оплати Вами вартості такої консультації.  
Вартість телефонної консультації становить 200 гривень.

 

В ОФІСІ консультація надається в усній формі шляхом роз’яснення Клієнту необхідних правових питань на підставі попередньо наданих інформації та документів. За окремою домовленістю надана Клієнту консультація додатково оформлюється у вигляді письмового Юридичного висновку, засвідченого підписом уповноваженої особи та печаткою нашої Компанії, який Клієнт зможе використовувати для захисту своїх прав та інтересів.
Для отримання консультації Вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, повідомити питання, яке потребує юридичної консультації, та узгодити дату та час Вашого візиту. Під час консультації Вам буде надана розгорнута відповідь з врахуванням усіх обставин справи та аналізу наданих документів, а також відповіді на всі Ваші додаткові або уточнюючі питання щодо змісту консультації.
Вартість консультації складає  400 гривень за годину консультації та залежить від складності проблеми. Консультація оплачується Клієнтом після її надання.
Вартість письмового Юридичного висновку по темі консультації оплачується Клієнтом додатково та визначається за домовленістю сторін.

 

ОПЛАТИТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ Ви маєте можливість декількома способами: