Титульна » Спеціальні послуги » Угода "під ключ"

УГОДА „ПІД КЛЮЧ” Ця послуга зацікавить тих Клієнтів, які мають намір укласти договір зі своїми потенційними партнерами. Це можуть бути різноманітні види договорів, починаючи від господарських договорів поставки, перевезення, оренди, купівлі-продажу,  інвестиційних договорів  та інших, до  цивільно-правових, таких як, договори про поділ майна подружжя, договори про визначення місця проживання дитини та встановлення розміру аліментів на її утримання тощо.
Якщо Ви хочете бути впевнені у тому, що укладена Вами угода міститиме найбільш оптимальні та вигідні для Вас умови, а також у разі, якщо Ви хочете розуміти всі існуючі та потенційні ризики від укладення тієї чи іншої угоди, тоді послуга „Угода під ключ” - це саме те, що Вам потрібно.

При обранні цієї послуги Ви отримаєте повний юридичний супровід процесів підготовки до укладення угоди, ведення переговорів з потенційними контрагентами (за потреби), індивідуальне розроблення та узгодження проектів договору, комплексний правовий аналіз запропонованого Вашими партнерами проекту договору на його відповідність вимогам чинного законодавства, Вашим інтересам та цілям, а також рекомендації щодо всіх ризиків та наслідків укладення Вами певної угоди та супроводження, у разі необхідності, процедури нотаріального посвідчення такої угоди.
Ми пропонуємо Вам довіритися професіоналам задля отримання від укладення угоди позитивного та прогнозованого для Вас результату та уникнути можливих ризиків у майбутньому.