Титульна » Презентація » Цінова політика

ЦІНОВА ПОЛІТИКА Юридичної компанії „Закон Перемоги” передбачає декілька варіантів визначення вартості послуг.
Перший варіант.
Вартість послуг Юридичної компанії „Закон Перемоги” визначається, виходячи з часу,  витраченого на надання Послуг, а також погодинних ставок, що відповідають посадам залучених фахівців Компанії, розмір яких визначається за домовленістю з Клієнтом. Розмір винагороди Компанії розраховується шляхом перемноження погодинної ставки кожного фахівця, залученого до виконання завдання Клієнта, на кількість годин, витрачених таким фахівцем для виконання завдання.
Другий варіант.
Встановлення фіксованої вартості послуг за юридичне супроводження окремого проекту (гонорар). Розмір гонорару визначається за домовленістю з Клієнтом.

Третій варіант. Абонентське обслуговування, яке передбачає встановлення фіксованої вартості послуг Юридичної компанії „Закон Перемоги” за місяць (гонорару), розмір якого встановлюється за домовленістю з Клієнтом та залежить від загальної кількості годин у місяць (наприклад, від 0 до 10 годин, від 11 до 20 годин, від 21 до 40 годин і т.д.), витрачених нашими фахівцями

на надання необхідних юридичних послуг Клієнту, однак, не залежить від посад залучених для надання послуг фахівців Компанії.

Четвертий варіант. За домовленістю з Клієнтом можливе абонентське обслуговування, яке передбачає встановлення фіксованої вартості послуг Юридичної компанії „Закон Перемоги” за місяць (гонорару), яка не залежить ані від кількості годин в місяць, витрачених фахівцями Компанії на надання необхідних юридичних послуг Клієнту, ані від посади фахівця Компанії, залученого для надання таких послуг.
Звертаємо увагу, що на послуги Юридичної компанії „Закон Перемоги” за згодою сторін можливе надання знижок.

Порядок оплати. При обранні будь-якої форми оплати вартості послуг із запропонованих варіантів всі необхідні офіційні витрати, пов’язані з наданими юридичними послугами (нотаріальне посвідчення документів, оплата державного мита та інших судових витрат і т.п.) оплачуються Клієнтом окремо та в суму гонорару не включаються. 
Порядок та строки оплати послуг Юридичної компанії „Закон Перемоги” визначаються за домовленістю з Клієнтом.