КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ СТРАХОВИКАМ Шановний Керівник!
Наразі випадки фальсифікації недобросовісними страхувальниками страхових подій за договорами КАСКО та ОСЦПВВТЗ та стягнення ними в судовому порядку страхового відшкодування за такими подіями є досить актуальною проблемою, яке вимагає професійного та ефективного представництва інтересів страхової компанії в суді.
Не менш актуальною є проблема взаємовідносин з перестраховиками за  договорами перестрахування, зокрема, неправомірні відмови у виплаті або безпідставне затягування строків таких виплат.
Наша пропозиція адресована шановним Керівникам, для яких важливо отримати ДІЄВИЙ юридичний ЗАХИСТ інтересів своєї страхової компаній та здобути ПЕРЕМОГУ В СУДІ.
Захист в суді інтересів Клієнта-страховика буде ефективним лише за умови досконалого знання юристом всіх тонкощів страхової справи та страхового законодавства, а також практичного досвіду судового представництва саме у цій категорії справ.
Судове представництво є однією з основних практик Юридичної Компанії "Закон Перемоги", а багаторічний досвід ведення захисту інтересів страхових компаній у судах та велика кількість виграних судових спорів дозволяє говорити про високу кваліфікацію фахівців нашої компанії  в галузі страхового права.
Ми розуміємо всю складність та специфічність цього напрямку, знаємо всі тонкощі  судового процесу та, як результат - перемагаємо для наших Клієнтів у судах.


Юридична компанія "Закон Перемоги" надасть Вам ефективний юридичний захист у судах всіх інстанцій та збереже Ваші кошти у таких категоріях спорів як:

  • За позовами страхувальників про стягнення страхового відшкодування за договорами КАСКО, ОСЦПВВТЗ, страхування фінансових ризиків, майнового страхування тощо - ми доведемо у суді, що недобросовісний страхувальник не має права на отримання страхового відшкодування, навіть за умови наявності в нього довідок уповноважених органів, що страховий випадок мав місце.
  • У спорах, які виникають з договорів перестрахування - ми маємо позитивний досвід захисту інтересів як перестраховика, так і перестрахувальника.
  • У справах про стягнення коштів в порядку регресу - результатом нашої роботи - не отримання тексту рішення суду, а фактичне отримання Вашою компанією  регресних коштів.
  • У спорах з Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України - ми захищаємо інтереси страховика у судових спорах щодо оскарження рішень Уповноваженого органу про застосування заходів впливу, в тому числі, у випадку зупинення (обмеження) або анулювання (відкликання) ліцензії на здійснення страхової діяльності.

Цінова політика. Юридична компанія "Закон Перемоги" пропонує Вам декілька варіантів визначення вартості послуг:

  • Погодинні ставки - розмір винагороди Компанії розраховується шляхом перемноження погодинної ставки кожного фахівця, залученого до виконання завдання Клієнта, на кількість годин, витрачених таким фахівцем для виконання завдання.
  • Гонорар. Встановлення фіксованої вартості послуг за місяць (гонорару), яка не залежить ані від кількості годин, витрачених для надання юридичних послуг Клієнту, ані від посади фахівця  Компанії, залученого для надання таких послуг.
  • Фіксована вартість послуг. Встановлення фіксованої вартості послуг за місяць, яка визначається, виходячи із кількості годин у місяць, що планується витратити  на надання необхідних Клієнту юридичних послуг, та не залежить від посади залученого фахівця Компанії.

 

Звертаємо Вашу увагу, що на послуги Юридичної компанії "Закон Перемоги" за згодою сторін можливе надання знижок.
Отримати більш детальну інформацію про наші послуги або індивідуальну консультацію Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом.
Будемо раді, якщо наші знання та досвід допоможуть в досягненні поставлених Вами цілей та завдань.

З повагою,    
партнери Юридичної компанії "Закон Перемоги"