Титульна » Спеціальні послуги » Родинний адвокат

РОДИННИЙ АДВОКАТ Юридична компанія „Закон Перемоги” поставила перед собою завдання створити в Україні новий формат юридичних послуг – „родинну” юридичну компанію. Одним з етапів реалізації цього завдання є запровадження нашою Компанією спеціальної послуги „Родинний адвокат”, яка забезпечить нашому Клієнту постійну присутність поряд з ним надійного та професійного ЮРИДИЧНОГО РАДНИКА:

  • якому він ДОВІРИТЬ не тільки захист та юридичну підтримку своїх бізнес-інтересів, а й вирішення будь-яких інших особистих правових питань;
  • який ЗНАЙДЕ вихід з будь-якої складної ситуації і направить всі свої зусилля на вирішення проблем Клієнта;
  • ДОПОМОЖЕ в успішній реалізації планів і проектів;
  • ГАРАНТУЄ та ЗАХИСТИТЬ законні права, ділові інтереси та приватне життя.

В чому перевага послуги „Родинний адвокат” порівняно, наприклад, з разовими зверненнями до адвоката тільки у разі виникнення проблеми, яка потребує юридичного втручання?
Уявіть, що Ви звертаєтесь за юридичною допомогою до одного і того ж фахівця протягом багатьох років, і цей фахівець знає про розвиток Вашого бізнесу ще з  моменту його створення та становлення, а також про всі особисті юридичні питання – з моменту їх виникнення, регулярно контролює всі Ваші правові питання, а обираючи стратегію вирішення існуючої проблеми, враховує індивідуальні особливості та вплив такої проблеми на загальний стан Ваших справ, а у разі необхідності – залучає фахівця, який спеціалізується в конкретній  галузі права. У такій ситуації значно легше не тільки вирішити проблеми, які вже виникли,

але й попередити виникнення нових. При цьому, цей же фахівець за необхідності надасть допомогу і іншим членам Вашої родини.
Ця послуга дає можливість у декілька разів скоротити Ваш час та фінансові затрати, необхідні для виявлення та вирішення проблеми. За рахунок того, що Ваш „родинний” адвокат здійснює безперервний юридичний нагляд за станом Ваших справ, заздалегідь попереджує виникнення проблем або виявляє їх ще на ранній стадії, що є запорукою зупинення їх подальшого розвитку та наступного ефективного вирішення.

Обравши спеціальну послугу „Родинний адвокат”, наш Клієнт фактично отримує „юридичну страховку”, яка гарантує, що у разі виникнення у нього або членів його сім’ї будь-яких поточних та екстрених юридичних питань, як то необхідність правового супроводу бізнесу або окремих бізнес-проектів, придбання або продажу майна, отримання кредиту або розміщення коштів, страхування життя, здоров’я, майна та відповідальності, прийняття
спадщини, представництва в державних установах, включаючи суди, а також у випадку дорожньо-транспортної пригоди, проведення позапланової перевірки його підприємства податковими чи іншими уповноваженими органами тощо, він завжди отримає КВАЛІФІКОВАНУ та ОПЕРАТИВНУ юридичну ДОПОМОГУ.
Для вирішення Ваших правових завдань є ми – люди, які вміють та люблять вирішувати  завдання будь-якої складності та направлять всі свої зусилля на вирішення Ваших проблем.

Ми запрошуємо Вас до співпраці та сподіваємось, що наші знання та досвід допоможуть в досягненні поставлених Вами цілей та завдань і ми станемо ВАШИМ НАДІЙНИМ ЮРИДИЧНИМ РАДНИКОМ НА ДОВГІ РОКИ.