Титульна » Спеціальні послуги » Оскарження анулювання ліцензії через Ескпертно-апеляційну раду

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ПРО АНУЛЮВАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ ЧЕРЕЗ ЕКСПЕРТНО-АПЕЛЯЦІЙНУ РАДУ, яка є постійно діючим колегіальним органом з питань ліцензування при Держпідприємництві, є дієвим механізмом відновлення порушених прав ліцензіата та має низку суттєвих переваг перед судовою процедурою оскарження суб’єктом господарювання такого рішення. Такими перевагами є:

  • зупинення дії рішення про анулювання ліцензії на час розгляду скарги
  • стислі та чітко визначені строки розгляду скарги 
  • прозора та проста процедура розгляду скарги
  • неупередженість при розгляді скарги, що забезпечується за рахунок формування складу ради з державних службовців, науковців, інших незалежних фахівців та представників громадських організацій
  • відсутність будь-яких судових витрат
  • значно нижча вартість юридичних послуг


Наша Компанія пропонує Вам комплекс юридичних послуг щодо оскарження рішення органу ліцензування про анулювання ліцензії через Ескпертно-апеляційну раду при Держпідприємництві на наступних умовах.


Строки надання послуг
. З врахуванням попереднього досвіду надання Юридичною компанією «Закон Перемоги» аналогічних юридичних послуг нашим клієнтам, процедура оскарження рішення про анулювання ліцензії через Експертно-апеляційну раду при Держпідприємництві  займає до 30 робочих днів, з моменту подання скарги на рішення органу ліцензування та всіх необхідних документів до моменту усунення таким органом допущених порушень законодавства у сфері ліцензування.

Цінова політика нашої Компанії є конкурентною, а високі стандарти послуг та досягнення позитивного для клієнта результату – наше першочергове завдання. Саме тому ми пропонуємо декілька варіантів визначення вартості послуг:

  • Погодинні ставки. Розмір винагороди Компанії розраховується шляхом перемноження погодинної ставки кожного фахівця, залученого до виконання завдання клієнта, на кількість годин, витрачених таким фахівцем для виконання завдання.
  • Гонорар. Встановлення фіксованої вартості послуг (гонорару), яка визначається індивідуально, з врахуванням обставин конкретної справи, та не залежить ані від кількості годин, витрачених для надання юридичних послуг клієнту, ані від посади фахівця  Компанії, залученого для надання таких послуг.


Наша Компанія гарантує результат. Тому умови нашого договору на юридичні послуги передбачають 100% повернення коштів, якщо рішення про анулювання ліцензії Вашої компанії не буде скасовано.

Наші фахівці мають значний позитивний досвід представництва інтересів клієнтів під час  процедури оскарження рішення органу ліцензування про анулювання ліцензії через Ескпертно-апеляційну раду при Держпідприємництві, а також міцні партнерські зв’язки з державним сектором.

Ми використовуємо прагматичний підхід при реалізації кожного з проектів та прагнемо в найкоротші строки досягти бажаних для клієнта результатів, завжди співставляємо потенційні вигоди для клієнта від прийняття того чи іншого рішення з супутніми витратами.