КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ БАНКАМ Шановний Керівник!
У зв’язку з тенденцією постійного зростання обсягу проблемної заборгованості у банківському секторі економіки України, все частіше у банків виникає необхідність звертати стягнення на заставлене майно боржників та їх поручителів, в тому числі, шляхом застосування відповідних судових процедур.
Юридична компанія "Закон Перемоги" пропонує Вам широкий спектр юридичних послуг у сфері представництва та захисту порушених прав банку у взаємовідносинах з позичальниками та їх поручителями, в тому числі іпотекодавцями.
Серед безлічі компаній, що надають сьогодні юридичні послуги, Юридичну компанію "Закон Перемоги" вирізняють ВИСОКІ СТАНДАРТИ, якими ми керуємося у своїй діяльності, що полягають у якісному, високопрофесійному й ефективному наданні послуг нашим Клієнтам, та ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КОМЛЕКСНИЙ ПІДХІД до вирішення поставлених завдань. 
Фахівці нашої Компанії мають багатий досвід успішного ведення судових процесів різної складності щодо стягнення проблемної заборгованості з недобросовісних позичальників, а також значні здобутки у сфері ведення переговорів від імені банків з проблемними боржниками.
Ми розуміємо всю складність та специфічність цього напрямку, знаємо всі тонкощі  судового процесу та, як результат - ДОСЯГАЄМО БАЖАНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Юридична компанія "Закон Перемоги", надає наступні  юридичні послуги у сфері банківської практики: 

  • Комплексний юридичний супровід процедури повернення проблемної заборгованості

Повний обсяг необхідних юридичних послуг для повернення проблемної заборгованості, включаючи:
-  виявлення та попередження можливих для банків ризиків на підставі аналізу кредитних справ конкретних позичальників;
- супроводження процедури повернення проблемної заборгованості в судах та органах державної виконавчої служби,
- розробку компромісних варіантів повернення заборгованості;
- супроводження процесу переговорів з боржниками та поручителями з метою мирного врегулювання спору та досягнення компромісного для обох сторін рішення.

  • Захист інтересів банків в суді у справах, пов’язаних з проблемною заборгованістю

Представництво інтересів Банку як у цілому, так і на окремих стадіях судового процесу в судах всіх інстанцій господарської та цивільної юрисдикцій, включаючи:
- вивчення документів та формування правової позиції з проблемного питання з наданням письмових або усних рекомендацій щодо можливих шляхів його вирішення в судовому порядку;
- попередню експертизу матеріалів господарської або цивільної судової справи на будь-якій стадії її судового розгляду, за результатами якої надається усний або письмовий висновок щодо перспективи її подальшого судового розгляду та можливих шляхів вирішення на користь Банку;
- підготовку необхідних процесуальних документів в цивільних, та господарських справах на будь-якій стадії судового розгляду;
- представництво інтересів Банку у Верховному Суді України, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищому

господарському суді України, апеляційних судах та судах першої інстанції цивільної та господарської юрисдикцій, а також у Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України.

  • Спеціальна послуга "Земельне досьє"

Послуга спрямована на оптимізацію  та збільшення ефективності роботи банків при укладанні договорів іпотечного кредитування, уникнення або мінімізацію можливих ризиків, пов’язаних з характеристиками та особливостями земельних ділянок, що передаються або вже перебувають в іпотеці.
Включає у себе комплекс робіт по:
- визначенню правового режиму земельних ділянок та нерухомого майна, розміщеного на них (збір та надання інформації про майно, в т.ч., щодо попередніх переходів права власності), надання витягів з чергових кадастрових планів та з державного земельного кадастру, проведення земельного аудиту, що охоплює собою отримання та надання повної інформації щодо земельних ділянок (відповідність меж, конфігурації, геодезичних координат та місцезнаходження даним державного акту, відсутність накладання на суміжні земельні ділянки тощо);  
- здійснення перевірки та постійного моніторингу земельних ділянок, які перебувають в іпотеці, на предмет дотримання іпотекодавцями умов договору (наприклад, переоформлення державного акта на право власності на земельну ділянку через процедуру зміни цільового призначення або поділу, з метою створення нового "не обтяженого" об’єкту права власності тощо).

Цінова політика Юридична компанія "Закон Перемоги" пропонує Вам декілька варіантів визначення вартості послуг:

  • Погодинні ставки. Розмір винагороди Компанії розраховується шляхом перемноження погодинної ставки кожного фахівця, залученого до виконання завдання Клієнта, на кількість годин, витрачених таким фахівцем для виконання завдання.
  • Гонорар. Встановлення фіксованої вартості послуг за місяць (гонорару), яка не залежить ані від кількості годин, витрачених для надання юридичних послуг Клієнту, ані від посади фахівця  Компанії, залученого для надання таких послуг.
  • Абонентська плата. Встановлення фіксованої вартості послуг за місяць, яка визначається, виходячи із кількості годин у місяць, що планується витратити  на надання необхідних Клієнту юридичних послуг, та не залежить від посади залученого фахівця Компанії.

 

Звертаємо Вашу увагу, що на послуги Юридичної компанії "Закон Перемоги" за згодою сторін можливе надання знижок.


Отримати більш детальну інформацію про наші послуги або індивідуальну консультацію Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом.

 

Будемо раді, якщо наші знання та досвід допоможуть в досягненні поставлених Вами цілей та завдань.

З повагою,
партнери Юридичної компанії "Закон Перемоги"