Титульна » Спеціальні послуги » Абонентське обслуговування

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Юридична компанія „Закон Перемоги” пропонує Вам спеціальну послугу – „Абонентське обслуговування”, яка передбачає надання Клієнту юридичної допомоги щодо здійснення господарської діяльності в цілому або окремих його проектів. У випадку обрання зазначеної спеціальної послуги Ви отримаєте повний спектр юридичних послуг будь-якої складності, необхідних для нормального функціонування Вашої Компанії або для вирішення правових проблем, які виникають в процесі здійснення підприємницької діяльності.   
При цьому, Ви можете обрати найбільш оптимальний для Вас варіант визначення вартості послуг нашої Компанії із запропонованих нижче.

Погодинні ставки.
Визначення вартості послуг Юридичної компанії „Закон Перемоги” за погодинними ставками, що відповідають посадам залучених фахівців Компанії, виходячи з часу, витраченого Компанією на надання Послуг Клієнту в поточному місяці. Розмір погодинних ставок фахівців Компанії визначається за домовленістю з Клієнтом.
Розмір винагороди Компанії розраховується шляхом перемноження погодинної ставки кожного фахівця, залученого до виконання завдання Клієнта, на кількість годин, витрачених таким фахівцем для виконання завдання.

Гонорар. Для Вашої зручності ми пропонуємо Вам встановлення фіксованої вартості послуг нашої Компанії за місяць (гонорару), яка не залежить ані від кількості годин, витрачених фахівцями Юридичної компанії „Закон Перемоги” для надання необхідних юридичних послуг Клієнту, ані від посади фахівця  Компанії, залученого для надання таких послуг.
Фіксований розмір такого гонорару визначається за окремою домовленістю з Клієнтом.

Фіксована вартість послуг.
Ви також можете обрати варіант встановлення фіксованої вартості послуг Юридичної компанії „Закон Перемоги” за місяць, яка визначається за окремою домовленістю з Клієнтом, виходячи із кількості годин у місяць, що планується витратити  нашими фахівцями на надання необхідних Клієнту юридичних послуг, та не залежить від посади залученого фахівця Компанії.
Звертаємо Вашу увагу
, що при обранні будь-якої форми оплати вартості послуг із запропонованих варіантів усі необхідні офіційні витрати, пов’язані з наданими юридичними послугами (нотаріальне посвідчення документів, оплата державного мита та інших судових витрат і т.п.) оплачуються Клієнтом окремо та в суму вартості послуг не включаються. 
При виникненні додаткових запитань звертайтесь до нас будь-яким зручним для Вас способом за контактами, які Ви знайдете на нашому сайті.