Титульна » Спеціальні послуги » Офшорні компанії

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ Юридична компанія «Закон Перемоги» пропонує комплекс послуг по сприянню реєстрації Вашої компанії в державах Європи, Азії та Америки, які переважно використовуються для міжнародних операцій, зокрема:

  • у зонах зі сприятливим податковим режимом (Нідерланди, Люксембург, Великобританія, Швейцарія);
  • в офшорних зонах (Беліз, Гонконг).

 

ГОТОВІ КОМПАНІЇ Наша компанія має можливість запропонувати Вам готові компанії в юрисдикціях Кіпру та Британських Віргінських островів, які найбільш повно задовольняють потреби українських клієнтів та, водночас, не викликають ускладнень з контролюючими органами України та інших країн. 

ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС За сприяння наших спеціалістів та партнерів за кордоном для Ваших потреб ми надаємо послуги з організації повнофункціонального віртуального офісу з поштовою адресою, телефоном/факсом, e-mail на території Європи.

НОМІНАЛЬНЕ ВОЛОДІННЯ Ми пропонуємо послуги з організації номінального володіння активами, яке дозволить Вам як власнику володіти своїм бізнесом абсолютно конфіденційно, зберігаючи при цьому повний обсяг прав власника активів та можливість контролю за всіма операціями з такими активами.

БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК ЗА КОРДОНОМ Наші спеціалісти надають повний комплекс послуг щодо сприяння у відкритті банківських рахунків в державах Європи, Азії та Америки, починаючи від допомоги у виборі банківської установи, формування необхідного комплекту документів, закінчуючи супроводженням процедури відкриття рахунку та вирішенням інших необхідних питань.

 

Налагоджені партнерські відносини з юридичними та аудиторськими компаніями в багатьох країнах світу дозволяють надавати якісні послуги з реєстрації та адміністрування офшорних компаній та забезпечувати індивідуальний підхід, належні реалізацію та захист інтересів кожного з наших клієнтів. Наші партнери на практиці довели свою здатність гарантувати швидку та коректу реєстрацію компаній, а також можливість гнучкого і повного обслуговування за помірну ціну.
Клієнт завжди завчасно отримує всю необхідну інформацію про умови і зобов'язання, які слід виконувати, щоб володіти компанією в офшорній державі, а також всі можливі небезпеки щодо конкретної юрисдикції.

 

Крім реєстрації компаній ми також пропонуємо повне обслуговування компаній в офшорних країнах і в багатьох інших державах.